Президенту України
В.О.Зеленському,
Голові Верховної Ради України
Р.О.Стефанчуку,
Секретарю РНБО України
О.М.Данілову,
В.о. Голови СБУ В.В.Малюку

Звернення трудового колективу АТ «МОТОР СІЧ»

У ці тяжкі часи, коли Україна проходить випробування на міцність та спроможність дати відсіч ворогу, наш трудовий колектив завдяки зусиллям Героя України, президента АТ «МОТОР СІЧ», генерального конструктора зі створення та модернізації вертолітної техніки В.О.Богуслаєва стабільно працює й зміцнює обороноздатність України. За його ініціативи в складних умовах на підприємстві створена нова для України вертольотобудівна галузь промисловості. Сьогодні ми єдині в країні виробляємо лопаті для гвинтокрилів, освоюємо сучасне виробництво лопатей з композитних матеріалів, розробляємо нові авіаційні двигуни.
В.Богуслаєв – талановитий керівник, людина, безкінечно віддана Україні. Прийнявши естафету від своїх попередників, він протягом 30 років зумів не тільки зберегти підприємство, а й технологічні, конструкторські та виробничі потужності, зробив усе для розвитку школи авіаційного двигунобудування.
Наразі ми, запорізькі моторобудівники, глибоко схвильовані затриманням нашого керівника за такими обурливими підозрами. Ми вважаємо, що так не можна ставитися до людини, яка все своє життя присвятила Україні, яка живе й працює поряд з нами, під щоденними обстрілами, ризикуючи власним життям. Ми щиро віримо у його невинність й завжди довіряли йому як своєму лідеру, що дбає про світле майбутнє нескореної України, вітчизняного авіабудування, про долю підприємства та кожного моторобудівника.

За дорученням трудового колективу,
Голова ради директорів АТ «МОТОР СІЧ» С.А.Войтенко
Голова профспілкового комітету підприємства М.І.Труш