loader image
Головна Авіаційні двигуни

Авіаційні двигуни

Підприємство виробляє сучасні авіаційні двигуни для літальних апаратів різного призначення.
Всі авіаційні двигуни, їх виробництво та ремонт сертифіковані Авіаційним Регістром МАК та Державною авіаційною Адміністрацією України.
Тісна співпраця із розробниками та численними партнерами дозволяють підприємству створювати двигуни, за якими майбутнє повітряних трас.

Обслуговування авіадвигунів

Підприємство здійснює технічний супровід кожного виготовленого авіаційного двигуна протягом всього строку експлуатації, безперервно взаємодіючи зі своїми представництвами по всьому світу. Рівень сервісу дозволяє з високою якістю ремонтувати авіаційні двигуни не тільки на базі підприємства, але й у будь-яких умовах їх експлуатації. Володіючи високими технологіями, ми відновлюємо не тільки ресурс, але й всі експлуатаційні характеристики. Замовнику пропонується наступний спектр послуг у гарантійний та післягарантійний періоди: програма керування парком двигунів; оренда двигунів; поставка запасних частин та оснащення; модульний ремонт двигунів у замовника; ремонт двигунів на підприємстві; інженерна підтримка; інформаційне забезпечення; навчання персоналу замовника.
open
arrow

Pin It on Pinterest