loader image

Медицина

ТОВ «Клініка Мотор Січ» організовано і ефективно працює з 2001року.
Це багатофункціональне, оснащене сучасним обладнанням і новітніми медичними технологіями медичний заклад вищої кваліфікаційної категорії (Акредитована на вищу категорію у 2003 році, в 2006 році і в 2009 році).

Сьогодні ТОВ “Клініка Мотор Січ” – одне з кращих медичних закладів у місті. У його складі поліклініка на 800 відвідувань на день. У дев’ятиповерховому корпусі європейського рівня розміщені 6 сучасних операційних, де щоденно проводиться більше 30 операцій; а також стаціонарні відділення терапевтичного, неврологічного, урологічного, гінекологічного, травматологічного, проктологічного, офтальмологічного та отоларингологічного профілів, відділення реабілітації та ендоскопічної хірургії. До складу Клініки також входять стоматологічне та зубопротезне відділення.

Для своєчасного обстеження та лікування у нас є потужна діагностична база, яка представлена цілим рядом сучасного медичного обладнання останнього покоління провідних європейських фірм та дозволяє проводити інформативну діагностику захворювань всього організму.

Прийом ведуть:
поліклініка Білера Анна Олександрівна, терапевт
поліклініка Власова Анастасія Сергіївна, терапевт
поліклініка Глухова Ірина Григорівна, терапевт
поліклініка Клепікова Тетяна Юріївна, терапевт
поліклініка Міронович Ірина Володимирівна, лікар загальної практики-сімейний лікар
поліклініка Скляр Юлія Романівна, терапевт
поліклініка Соколан Олександра Сергіївна, терапевт
поліклініка Тищенко Тетяна Андріївна, терапевт
поліклініка Щербакова Тетяна Михайлівна, терапевт

Офіційний сайт
clinic-motor.zp.ua
open
arrow

Pin It on Pinterest