loader image
Головна Послуги Модернізація та ремонт верстатів

Модернізація та ремонт верстатів

За ініціативою Президента В.О. Богуслаєва створено спеціалізований підрозділ з ремонту та модернізації обладнання з ЧПК, в тому числі й імпортного виробництва, що дозволило зекономити значні валютні кошти підприємства.

Основні напрямки діяльності:

На підприємстві організовано навчання спеціалістів з модернізації обладнання з ЧПК. Частина з них пройшла навчання на фірмі SIEMENS та на спеціалізованих ремонтних підприємствах Німеччини, Італії, Швейцарії, Чехії, Росії та ін.

Спеціалістами УГМ розробляються електросхеми та конструкторська документація з модернізації верстатів з ЧПК, що є в наявності на підприємстві, розробляються алгоритми роботи верстатів з урахуванням вузлів та механізмів, що модернізуються, проводиться запуск та введення в експлуатацію як верстатів, що купуються, так і верстатів з ЧПК, що модернізуються. Всі ці розробки втілені у модернізацію сотень верстатів, у тому числі десятки моделей обробних центрів та високоточних верстатів фірм: Німеччини, Франції, Італії, Чехії, Угорщини, Австрії, Болгарії та Росії.

Ремонт та модернізація обладнання виконується на базі новітніх технологічних рішень, із застосуванням сучасної елементної бази та комп’ютерних технологій, що дозволяють створювати гнучкі виробничі системи.

У якості базового ЧПК для обробних центрів була обрана SINUMERIK 840Dsl – багатофункціональна модульна система з електродвигунами та комплектними приводами SINAMICS S120 фірми SIEMENS, Німеччина, що дозволяє здійснювати керування практично будь-якими типами верстатів. Для двох-чотирьох координатних верстатів застосовується ЧПК – Sinumerik 808D. Також може бути встановлено систему ЧПК інших виробників: WLXX – ТОВ НПФ «Вест Лабс ЛТД».

На підприємстві виконані роботи із заміни пристроїв введення інформації на електроні, що дозволило повністю відійти від перфострічки із підключенням усіх верстатів з ЧПК до загальної інформаційної мережі. На сьогоднішній день до цієї мережі підключено близько 1000 одиниць верстатів з ЧПК та обробних центрів.

Більше 150 координатних верстатів обладнано вимірювальними системами з цифровою індикацією.У випадку Вашої зацікавленості пропонуємо виконання робіт для аналогічного обладнання вашого підприємства по цих напрямках та сподіваємось на співробітництво.

pointer-ico
69068 м. Запоріжжя пр-т Моторобудівників, 15
phone-ico
+38 (061) 720-48-07 +38 (061) 720-44-17
fax-ico
+38 (061) 720-72-02
open
arrow

Pin It on Pinterest