loader image
Головна Послуги Ремонт головних вертолітних редукторів

Ремонт головних вертолітних редукторів

АТ «МОТОР СІЧ» виконує ремонт головних редукторів ВР-2, ВР-8А, ВР-14, ВР-24 для вертольотів типу Мі-2, Мі-8, Мі-17, Мі-24.

Для виробництва та ремонту головних редукторів, на підприємстві створено механоскладальний цех загальною площею 4500м2, з сучасними комфортними умовами праці та контрольованими параметрами виробничого середовища.

Цех оснащений новітнім високопродуктивним обладнанням з програмним управлінням фірми Gleason, яке дозволяє виготовляти:
– циліндричні прямозубі та косозубі зубчасті колеса діаметром до 800 мм.
– конічні і гіпоїдні колеса з круговими зубами діаметром до 600 мм.

Вимірювальні машини фірми Gleason забезпечують виконання контролю параметрів зуба у відповідності з вимогами конструкторської та ремонтної документації.

Використання обкатаною машини Gleason 100T дозволяє виконувати перевірку плям контакту конічних шестерень з круговим зубом на етапі комплектування, що призводить до зменшення часу складання і підвищення якості збирається продукції.

У складі цеху реалізовані ділянки промивання, дефектації, ремонту і складання головних вертолітних редукторів, ділянка гідравлічних і пневматичних випробувань деталей і вузлів редукторів на проміжних стадіях ремонту і редуктора в зборі, механічна ділянка виготовлення нових деталей.

Остаточні випробування головних редукторів здійснюють на новому спеціалізованому випробувальному стенді, який пройшов атестацію на відповідність вимогам міжнародних стандартів.

Виробництво і ремонт редукторів забезпечені в повному обсязі керівної конструкторської, ремонтної, технологічної документації, висококваліфікованим персоналом, необхідним стендовим обладнанням, ремонтно-монтажним інструментом, пристосуваннями і технологічною оснасткою, що забезпечує високі показники надійності, гарантію якості та безвідмовну роботу відремонтованих на АТ «МОТОР СІЧ» головних вертолітних редукторів в експлуатації.

open
arrow

Pin It on Pinterest